Apartament 1+1 me qira. brenda nje kompleksi banimi prane Ring Center Tirane.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
€ 400 /Monthly
Apartament
1 Beds
1 Baths
68 m²

Apartament 1+1 me qira. brenda nje kompleksi banimi, prane Ring Center Tirane.

kati v
68 m2
Mobilim i ri
Kompleks modern ku ofrohet cdo sherbim i mundshem
Super zone: prane zogut te zi dhe 21 Dhjetorit

Property details:

Property ID: 2770
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Area Size: 68 m²
Year Built: 2020

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania

Property Views: