Apartament 1+1 me qira Kompleksi Golden Park prane Spitalit Amerikan 3 

Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
ALL32.000 /Monthly
Apartament
1 Beds
1 Baths
70 m²

Apartament 1+1 me qira Kompleksi Golden Park prane Spitalit Amerikan 3

Apartamenti gjendet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 organizuar mjaft mire, sallon dhe aneks gatimi, Dhome gjumi, Tualet si dhe ballkon.

preferohen familjare me afat te gjate qendrimi

 

Property details:

Property ID: 2803
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Area Size: 70 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania

Property Views: