Apartament 1+1 me qira Sheshi Wilson Tirane

sheshi willson
€ 300 /Monthly
Apartament
1 Beds
1 Baths
60 m²

Apartament 1+1 me qira Sheshi Wilson, Tirane

Te Dhenat E Ndarjes:

– 1 Soxhorno
– 1 Dhome Gjumi
– 1 Tualet

– Sip Totale:60 M2
– Sip Neto: 60 M2
– Kati: 1
– Katet E Pallatit: 3
– Ashensor: Jo

Karakteristika:

– Apartament Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne Tirane 5 Min Larg Nga Liqeni I Tiranes

– Apartament Totalisht I Mobiluar Dhe I Pabanuar Me Pare, Cdo Gje E Sapo Investuar
– Pajisur Me Elektroshtepiake Gjermane
– Kend Divani I Cili Mund Te Behet Krevat Dopjo

– Te Dyja Dhomat Te Shtruara Me Parket
– Kondicioner Invertet Ne Dhomat E Gjumit.

– Tualeti I Ri

Property details:

Property ID: 2771
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Area Size: 60 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
sheshi willson

Property Views: