Apartament 1+1 per qira prane Nobis ne Tirane

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
€ 450 /Monthly
Apartament
1 Beds
1 Baths
90 m²

Apartament 1+1 per qira prane Nobis ne Tirane.

Siperfaqe e bollshme banimi prej 90m2 ne pallat te ri dhe shume cilesor.
Tualet i sapo rikonstruktuar dhe mobilim komod.
Vendndodhje ideale , shume prane liqenit dhe parkut te Tiranes, Petro Ninit, rruges se Kosovareve, etj.

 

Property details:

Property ID: 2772
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Area Size: 90 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania

Property Views: