Apartament 2 + 1 per qira te Ambasada Amerikane ne Tirane

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
€ 800 /Monthly
Apartament
2 Beds
2 Baths
140 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen Dervish Hima ne Tirane, shume prane Parkut te Madh te Tiranes.
Zona eshte nga me te preferuarat ne saje te afersise me parkun, ambasadat, rrugen e Elbasanit, stadiumin kombetar, etj.
Banesa shtrihet ne katin e 4-rt banim, me siperfaqe 140m2.
Hapesira eshte e ndare ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
shtepia eshte shtruar me parket, e pajisur me kondicionere e cdo pajisje tjeter te nevojshme.

Property details:

Property ID: 2769
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Area Size: 140 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania

Property Views: