Apartament 2+1 per qira te Unaza e Re ne Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
€ 350 /Monthly
Apartament
2 Beds
1 Baths
110 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore Teodor Keko ne Tirane, te unaza e re.
Pallati gjendet buze rruges prane lokal Artistit.
Banesa shtrihet ne katin e 2te ne nje pallat te ri me siperfaqe 110 m2.
Hapesira eshte e organizuar ne korridor ne hyrje me tualetin, sallon i madh ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe verande.
Shtepia ofrohet e mobiluar komplet me mobilje te rehatshme , kuzhine moderne, frigorifer dhe televizor i ri.

Property details:

Property ID: 2806
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Area Size: 110 m²
Year Built: 2010

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania

Property Views: