Apartament 2+1 per shitje prane Prokurorise Tirane

prokuroria e tiranes
Apartament
2 Beds
1 Baths
63 m²

Apartament 2+1 per shitje te Prokuroria e Tiranes

63 m2

kati 3

pallat ekzistues

Organizohet ne 2 Dhoma gjumi.  tualet. korridor dhe ballkon i mbyllur me vetrat xhami ne te cilen eshte vendosur kuzhina

Orjentim Lindje

Hipoteke

 

Property details:

Property ID: 2773
Property Type: Apartament
Property Status: Shitje
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Area Size: 63 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
prokuroria e tiranes

Property Views: