Apartament 2+1 per shitje,21 -Dhjetori,Tirane!!

21 dhjetori
Apartament
2 Beds
2 Baths

Apartament 2+1 per shitje,21 -Dhjetori,Tirane!!

-Kati III banim
-Pallat i vitit 2003 (pa ashensor)
-Sallon dhe aneks gatimi,2 dhoma gjumi,tualet, 2 ballkone,tarrace,verande.
-Shitet Bosh

Property details:

Property ID: 2775
Property Type: Apartament
Property Status: Shitje
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
21 dhjetori

Property Views: