Okazion per shitje te 9 Katshet ne Tirane

Rruga Kostandin Kristoforidhi, Tirana, Albania
€ 95.000 /Total
Apartament
2 Beds
1 Baths
90 m²

Apartamenti ndodhet ne zemer te kryqytetit, te 9 katshet ne Tirane.
Shtepia shtrihet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Vendndodhja eshte avantazhi kryesor i kesaj prone, shume prane sheshit Skenderbej, Pazarit te Ri, dhe rrugeve kryesore te qytetit.
Banesa ka siperfaqe totale 90 m2 dhe siperfaqe te hipotekuar 83 m2.
Aktualisht do te gjeni korridorin ne hyrje me tualetin, sallon i madh ndenje me kuzhinen me dritare , dhome cifti dhe ballkon.
Eshte nje 1+1 i madh por lehtesisht pershatetet 2+1.
Orientim jug perendim plot drite dielli dhe me pamje te kendshme te qendres se Tiranes.

Property details:

Property ID: 2807
Property Type: Apartament
Property Status: Shitje
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Area Size: 90 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Kostandin Kristoforidhi, Tirana, Albania

Property Views: