Super Apartament 2+1 me qira, shume prane Kopshtit Zoologjik dhe Kopshtit Botanik ne Tirane

kopshti botanik
€ 800 /Monthly
Apartament
2 Beds
2 Baths
133 m²

Super Apartament 2+1 me qira, shume prane Kopshtit Zoologjik dhe Kopshtit Botanik ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 133 m², organizuar perfekt ne; Sallon, aneks gatimi (vecmas), 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Gjendet ne kati e V te nne pallati me punime teper cilesore dhe me te gjithe administrimin e nevojshem.
Prona ka mobilim te ri, komod dhe me shume shije.
Sistemi qendror per ngrohje-ftohje, sistem sigurie si dhe 1 parking i rezervuar jane nder avantazhet e tjera te kesaj prone.
.

Jeto si ne shtepine tende😊

Property details:

Property ID: 2799
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Area Size: 133 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property Views: