Super Apartament 2+1+2 + garazh te mbyllur 20 m2 prane shkolles Niket Dardani

Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania
Apartament
2 Beds
2 Baths
120 m²

Super Apartament 2+1+2 + garazh te mbyllur 20 m2 prane shkolles Niket Dardani
Shitet e mobiluar gati per banim

90 m2
Kati 5 me ashensor
Orientim jug ndricim gjate gjithe dites
Zona eshte shume e qete dhe ka akses shume te shpejte ne cdo zone qendrore institucion spitale etj

 

Property details:

Property ID: 2779
Property Type: Apartament
Property Status: Shitje
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Area Size: 120 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania

Property Views: