Super Apartament 3+1 per shitje prane ish-Ekspozites, Tirane!

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
€ 200.000 /Total
Apartament
3 Beds
2 Baths
147 m²

Okazion‼️

Super Apartament 3+1 per shitje prane ish-Ekspozites, Tirane!

Apartamenti gjendet ne katin e VI te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe prej 147 m², organizohet shume mire ne 2 apartamente te ndara; 1+1 dhe 2+1.
Prona eshte e investuar me detaje dhe arreduar me teper stil.
Te dy Apartamentet jane te leshuara me qira vjetore.
Zona mbetet teper e preferuar, gjendur prane Bulevardit “Gjergj Fishta”, Gjykates se Rrethit Gjyqesor,Vasil Shantos, Myslym Shyrit, etj.
Disponon certifikate pronesie.

Cmimi. 200.000 Euro

Property details:

Property ID: 2810
Property Type: Apartament
Property Status: Qira
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Area Size: 147 m²

Features:

 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Garazh
 • Internet
 • Lavastoviglie
 • Mobiluar
 • Oborr
 • Pajisje Kuzhine
 • Parket
 • Pishine
 • Vaske dushi
 • verande

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania

Property Views: